Márti tapasztala az AnaLog konzultációról :

Végtelenül hálás vagyok

Annyira hatékony volt a tegnapi oldásod, hogy kifejezetten élvezem az ittlétet, eltűnt az a borzasztó nem-akarom hangulat. A délelőtt szuperül telt, egyáltalán nem voltam stresszes, és nagyon tetszik a közönségnek, amit csinálunk.
Szóval végtelenül hálás vagyok.
Márti
Ha szeretnéd, oszd meg a barátaiddal:
Copyright © 2011 – 2026 | AnaLog Módszer - Loós Balázs - Minden jog fenntartva